Site dedicat scolii postliceale sanitare

postliceale sanitare

Elevii scolii postliceale Atlas, calificarea Analist programator, au dus la bun sfarsit un nou proiect. Proiectul lansat anterior , “Pagina de inscriere online” a site-ului nostru, s-a dovedit a fi un real beneficiu pentru viitorii elevi ai scolii.

Noul proiect, site-ul “postlicelasanitara.ro”, este dedicat elevilor scolii postliceale sanitare Atlas, calificarile Asistent medical generalist si Asistent medical farmacie. “Colegii nostrii de la specializarile sanitare ne-au adus la cunostinta necesitatea unui site dedicat scolii postliceale sanitare. Am dorit sa le venim in ajutor si am alcatuit echipa de proiect. Aceasta a etapizat proiectul in: etapa de programare, de design si de implementare. La final am lansat produsul finit, site-ul dedicat scolii postliceale sanitare. Speram sa fie de bun augur si ne pregatim pentru implicarea intr-un nou proiect.” ne-a declarat Radu Cristian Alexandru, analist programator, coordonatorul de proiect.

Va multumim si va dorim putere de munca pentru urmatoarele proiecte!